LINE-UP 2020

3 ARE LEGEND

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

ACE VENTURA

SECOND STAGE

SATURDAY TO SUNDAY

ADARO

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

ADRENALIZE

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

AFROJACK

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

ALLE FARBEN

TERMINAL

THURSDAY TO FRIDAY

ALY & FILA

SECOND STAGE

THURSDAY TO FRIDAY

ANGERFIST

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

ANIMATO

SECOND STAGE

SATURDAY TO SUNDAY

ANN CLUE

ARENA

THURSDAY TO FRIDAY

ARMIN VAN BUUREN

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

ASTRIX

SECOND STAGE

FRIDAY TO SATURDAY

ATMOZFEARS

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

AUDIOTRICZ

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

BASSJACKERS

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

BORIS BREJCHA

ARENA

THURSDAY TO FRIDAY

BRENNAN HEART

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

CAMELPHAT

ELROW / ARENA

SATURDAY TO SUNDAY

CAPTAIN HOOK

SECOND STAGE

SATURDAY TO SUNDAY

CHARLOTTE DE WITTE

ELROW / ARENA

FRIDAY TO SATURDAY

CODE BLACK

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

COONE

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

D-STURB

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

DAVID GUETTA

MAINSTAGE

SATURDAY TO SUNDAY

DEADLY GUNS

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

DEETOX

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

DENIZ BUL

ARENA

THURSDAY TO FRIDAY

DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

DON DIABLO

MAINSTAGE

SATURDAY TO SUNDAY

DR. PEACOCK

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

EDX

TERMINAL

FRIDAY TO SATURDAY

FABIO FUSCO

SECOND STAGE

FRIDAY TO SATURDAY

FEDDE LE GRAND

TERMINAL

FRIDAY TO SATURDAY

GESTÖRT ABER GEIL

PRE-OPENING, TERMINAL

PRE-OPENING & FRIDAY TO SATURDAY

HEADHUNTERZ

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

JEBROER

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

KORSAKOFF

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

KREWELLA

TERMINAL

SATURDAY TO SUNDAY

KSHMR

MAINSTAGE

SATURDAY TO SUNDAY

LARI LUKE

TERMINAL

SATURDAY TO SUNDAY

LEXY & K-PAUL

TERMINAL

SATURDAY TO SUNDAY

Liquid Soul

SECOND STAGE

SATURDAY TO SUNDAY

MARSHMELLO

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

MARTIN SOLVEIG

MAINSTAGE

SATURDAY TO SUNDAY

MC DL

Q-DANCE

THURSDAY TO SUNDAY

MISS K8

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

MORTEN GRANAU

SECOND STAGE

FRIDAY TO SATURDAY

NEELIX

MAINSTAGE, PRE-OPENING

PRE-OPENING & SATURDAY TO SUNDAY

NOISECONTROLLERS

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

NORA EN PURE

TERMINAL

SATURDAY TO SUNDAY

OFENBACH

TERMINAL

SATURDAY TO SUNDAY

OMIKI

SECOND STAGE

THURSDAY TO FRIDAY

PAUL ELSTAK

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

PSYKO PUNKZ

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

RADICAL REDEMPTION

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

RAN-D

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

REJECTA

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

ROBIN SCHULZ

TERMINAL

THURSDAY TO FRIDAY

SALVATORE GANACCI

MAINSTAGE

SATURDAY TO SUNDAY

SAM FELDT

TERMINAL

THURSDAY TO FRIDAY

Sander van Doorn presents Purple Haze

SECOND STAGE

FRIDAY TO SATURDAY

SEFA

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY

SOUND RUSH

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

STEVE AOKI

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

SUB ZERO PROJECT

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

THEYDREAM

ARENA

THURSDAY TO FRIDAY

TIMMY TRUMPET

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

VINI VICI

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

W&W

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

WARFACE

Q-DANCE

THURSDAY TO FRIDAY

WILDSTYLEZ

Q-DANCE

FRIDAY TO SATURDAY

WILL SPARKS

MAINSTAGE

FRIDAY TO SATURDAY

YELLOW CLAW

MAINSTAGE

THURSDAY TO FRIDAY

YOUNOTUS

TERMINAL

FRIDAY TO SATURDAY

YVES V

PRE-OPENING

WEDNESDAY TO THURSDAY

ZATOX

Q-DANCE

SATURDAY TO SUNDAY